شماره تماس 88896026(021)

سیاست قیمت گذاری

زودی به حقوق مصرف کننده احترام می گذارد و مشتری مداری برایش مهم است، امّا مدعی پیشنهاد بهترین قیمت نیست. با توجه به گستردگی بازار کشورمان، تعدد و تنوع نقاط عرضه و فروش محصولات مختلف در بازارهای سنتی، مراکز خرید، فروشگاه های محلی، فروشگاه های زنجیره ای، هایپرمارکت ها و مواردی از این قبیل عملاً امکان تضمین بهترین قیمت وجود ندارد. ممکن است یک فروشگاه خاص در یک زمان خاص به دلیل مشکلات مالی، رکود، تغییر شغل، نابسامانی اقتصادی، تخفیف افتتاح فروشگاه، تخفیف اعیاد و مواردی از این دست کالاهایش را زیر قیمت به فروش برساند. ممکن است فروشگاهی کالایی را قبلاً با قیمت ارزان خریده باشد و با وجود بالا رفتن قیمت های بازار، آن فروشگاه قیمتش را بالا نبرد. سیاست گذاری اصناف در شهرهای مختلف متفاوت است. به عنوان مثال ممکن است اتحادیه صنفی لوازم خانگی در یک شهر یک نرخ سود برای فروشگاه ها در نظر گرفته باشد و اتحادیه شهر دیگر نرخی دیگر.

با توجه به نکات یاد شده ما قول می دهیم قیمت گذاری منصفانه ای داشته باشیم اما تضمین نمی کنیم که شما کالا را در جایی دیگر با قیمتی پایین تر از قیمت ما پیدا نخواهید کرد.

ممکن است در موارد نادر، به علت نوسانات شدید قیمت و سقوط ارزش واحد پول، فروش متوقف و سفارشات لغو گردد. گاهی اوقات ممکن است به دلیل نابسامانی های اقتصادی ما نتوانیم کالاهای سفارش داده شده را از تأمین کنندگان دریافت کنیم. در این مواقع در سریع ترین زمان با شما تماس گرفته و پول پرداختی شما پس داده می شود. پس از به روز شدن قیمت ها شما می توانید دوباره خرید کنید. در موارد نادر ممکن است به دلیل خطای انسانی قیمت به صورت اشتباه (کم یا زیاد) درج شود. در این حالت نیز با شما تماس گرفته می شود و قیمت درست به شما اعلام می شود و سایر هماهنگی ها جهت دریافت یا پرداخت مبلغ اشتباه صورت می گیرد.

قیمت های درج شده در وبسایت با احتساب مالیات بر ارزش افزوده هستند.

هزینه های بسته بندی، حمل و بیمه حمل در هنگام ثبت سفارش بسته به محتویات سفارش در فرآیند سفارش گذاری قابل مشاهده است.