شماره تماس 88896026(021)

حریم خصوصی و مالکیت معنوی

حفظ حریم خصوصی شما

زودی برای حریم خصوصی شما احترام قائل است و اطلاعات شما را در اختیار دیگران قرار نمی دهد. زودی از روش ها و پروتکل های پرکاربرد امنیتی برای نگه داری اطلاعات شما استفاده می کند.

اطلاعاتی که شما وارد وب سایت می کنید یا اطلاعاتی که در اثر استفاده ی شما از وب سایت در اختیار ما قرار می گیرد در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و صرفاً در راستای تحقیقات بازار، تحلیل رفتار خرید، بهبود ارائه خدمات به کاربران زودی و اطلاع رسانی مورد استفاده قرار می گیرد. باعضویت شما در وب سایت، ممکن است رویدادها، خبرها و اطلاعات مرتبط با زودی به شما پیامک یا ایمیل شود. در صورت عدم تمایل به دریافت اطلاعات به ما اطلاع دهید.

تنها آدرس رسمی ما برای ارتباط با شما www.zoody.ir می باشد. ما از طریق ایمیل با شما در ارتباط هستیم.

در صورت درخواست مراجع قضایی اطلاعات شما در اختیار آن­ها قرار می گیرد.

مالکیت معنوی و بازنشر

کلیه اطلاعات و داده های موجود بر روی وب سایت زودی اعم از نام های تجاری، متن، تصویر، عکس و سایر محتویات دیجیتال متعلق به زودی بوده و استفاده از آن در راستای اهداف شخصی، تجاری و اقتصادی ممنوع می باشد و پیگرد قانونی دارد. معماری اطلاعات و طبقه بندی کالاها متعلق به زودی می باشد و هر گونه کپی برداری یا شبیه سازی از آن ممنوع می باشد. بازنشر اطلاعات، داده ها و محتویات موجود بر روی وب سایت زودی و زیردامنه های آن، بدون اجازه کتبی ممنوع می باشد.