لوگو برند سی اند اس

برند سی اند اس

در بحبوحه جنگ جهانی دوم در حالی که تمام جهان درگیر جنگ بود. نیاکان ما در کارخانه بلورسازی خود در محله شوش تهران، به تولید کالا برای مصرف کنندگان می پرداختند. از آن زمان تا کنون همواره نیاز و خواسته مصرف کنندگان را مبنای کار خود قرار داده ایم. هدف ما این بوده است که بهترین تولیدات داخلی و خارجی را با شرایطی که رضایت مصرف کنندگان را برآورده سازد، عرضه کنیم.

اگرچه سابقه فعالیت ما در تأمین و توزیع لوازم خانه و آشپزخانه به سال های بسیار دور برمی گردد، اما سنگ بنای ارائه مجموعه کنونی کالاها تحت یک نام واحد در سال ۱۳۸۶ گذاشته شد. در ابتدا محصولات این مجموعه تحت نام Onix در بازار ایران عرضه گردید و متعاقبا برند سی اند اس (C&S)  یا همان Cook and Serve در سال ۱۳۹۰ در راستای گسترش خدمات و کالاها طراحی و ایجاد گردید.

ما در همکاری با تولید کنندگان معتبر در سطح جهان سعی داشته ایم تا طیف گسترده ای از کالاهای باکیفیت مورد نیاز مصرف کنندگان را به بازار ایران ارائه کنیم. همچنین تلاش ما بر این بوده که سلایق و نیازمندی های مصرف کنندگان را در طراحی و انتخاب محصولاتمان مورد نظر قرار دهیم. تغییر، نوآوری و بهبود مستمر کالاها با توجه به بازخور مشتریان سرلوحه فعالیت های ماست. به همین منظور همواره در حال پایش بازار، رفتارها و نظرات مصرف کنندگان گرامی در مواجه با کالاهای خانه و آشپزخانه هستیم.

در صورت تمایل از فروشگاه اینترنتی زودی بازدید نمایید: فروشگاه اینترنتی زودی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *