برند کرکماز

برند کرکماز

کرکماز در سال ۱۹۷۲ نخستین کارخانه تولید ظروف آشپزخانه استیل را در ترکیه تاسیس نمود. در مدت کوتاهی پس از آن کارخانه تولید لوازم برقی خود را نیز راه اندازی کرد. کرکماز بیش از ۱۰۰۰ محصول مختلف آشپزخانه از قبیل سماور روگازی و برقی، قابلمه و تابه استیل ضد زنگ و نچسب، کتری و قوری، شیرجوش، قهوه جوش، بخارپز، قاشق و چنگال، زودپز، سینی، کتری، رنده، کارد، همزن، نمک پاش، سرخ کن، توستر، چای ساز، ساندویچ ساز، چرخ گوشت، ظروف چینی، بلور و بسیاری دیگر از محصولات خانگی را طراحی و تولید کرده است.

هدف اصلی تولید کنندگان محصولات کرکماز از ابتدا تولید بهترین، جدیدترین، زیباترین و مناسب ترین وسایل آشپزخانه بوده است. در طول ۴۴ سال از عمر این برند، ظرفیت تولیدی کارخانه کرکماز رو به افزایش بوده است و حضور این برند در بازارهای جهانی نیز روز به روز در حال گسترش است. هم اکنون محصولات کرکماز به بیش از ۱۲۰ کشور در سرتاسر دنیا از قبیل: آلمان، انگلستان، فرانسه، کانادا، ژاپن، چین، کره جنوبی و غیره … صادر می شوند.

در کلیه مراحل از طراحی گرفته تا انتخاب مواد اولیه و از تولید تا بسته بندی، کیفیت مهمترین فاکتور مد نظر تولیدکنندگان کرکماز بوده است. کیفیت محصولات کرکماز از نظر استانداردهای CE، GS، TSE و ISO مورد کنترل و بررسی قرار گرفته اند.

در صورت تمایل از فروشگاه اینترنتی زودی بازدید نمایید : فروشگاه اینترنتی زودی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *