برند رستی مپال

برند رستی مپال

رستی مپال برند هلندی است که بیش از ۶۰ سال قدمت دارد. تولیدات اصلی این برند، ظروف پلاستیکی مرغوب و باکیفیت هستند که برای خوردن و آشامیدن طراحی شده‌اند.

کمپانی مپال “Mepal” هلند در دهه ۱۹۵۰ آغاز به کار کرد و از همان ابتدا به عنوان تولید‌کننده محصولات با‌کیفیت و بادوام در میان مشتریانش شناخته شد. برند رُستی “Rosti” دانمارک که تولید‌کننده محصولات مشابه برند مپال بود در سال ۱۹۹۳ به شرکت مپال پیوست و از آن به بعد، محصولات این دو شرکت با عنوان رستی مپال “Rosti Mepal” به مصرف‌کنندگان عرضه می‌شوند. بخش عمده‌ای از محصولات این برند در هلند تولید شده و در تولید تمامی محصولات بالاترین استانداردها از نظر مواد اولیه، کیفیت، ایمنی و ظاهر محصولات رعایت می‌شود.

کمپانی رستی مپال از ابتدای فعالیتش تاکنون بخش مخصوص طراحان داشته است که هدف آن‌ها طراحی محصولاتی است که بتوانند رضایت بخش عمده‌ای از مشتریان را برآورده کنند و از سوی دیگر برطرف‌کننده نیازهای زندگی مدرن نیز باشند. از یک سو طراحان مرتبا در حال طراحی مجموعه محصولات جدید با تازه‌ترین رنگ‌ها و شکل‌ها هستند و از سوی دیگر، کیفیت و کارایی بالاترین اولویت تولید‌کنندگان این برند است. به همین دلیل است که رستی مپال همواره به شعار “کیفیت، طراحی و کارایی” پایبند بوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *