شماره تماس 88896026(021)

حمل و نقل و تحویل کالا

شهرستان ها

زودی کالاها را از طریق شرکت پست، شرکت تیپاکس و باربری ها برای شهرستان ها ارسال می کند. زودی سفارشات دریافتی هر روز را معمولا همان روز یا اولین روز کاری پس از همان روز به پست یا شرکت ها تحویل می دهد. سفارشاتی که از طریق پست ارسال می شود معمولاً بین دو تا چهار روز به مقصد می رسند.

زمان حمل از تهران تا شهرستان بسته به مسافت، ایام تعطیل و یا غیرتعطیل، ممنوعیت تردد، رکود یا رونق عمومی کسب و کارها متفاوت است. به عنوان مثال در حالت بدبینانه اگر کالا از طریق باربری ارسال شود و مقصد یک شهرستان کوچک دور از مرکز باشد و رکود بر بازار کشور حاکم باشد، ممکن است کالا در انبار مبدأ قدری منتظر بماند تا به اندازه پر شدن یک کامیون یا کامیونت، بار به مقصد شهرستان مورد نظر جمع شود. اگر کالا حمل شود و در آخرین ساعات روزی که فردایش تا چند روز تعطیل مناسبتی است، به انبار مقصد شرکت حمل و نقل برسد، قاعدتاً انبار مقصد شرکت حمل و نقل تا چند روز تعطیل است و شما پس از تعطیلات کالای خود را دریافت خواهید کرد. در حالت خوشبینانه ممکن است کالای شما درست در لحظه هایی به باربری برسد که کامیون بلافاصله پس از دریافت کالای شما پر شود و کالایتان بسته به مسافت همان روز یا فردا به دستتان برسد. ما راستگویی را ارزش می دانیم و با توجه به این که زیرساختهای حمل و نقل و توزیع در کشورمان ضعف های بسیاری دارد، زمان دقیقی به شما اعلام نمی کنیم که باعث بدقولی احتمالی مان شود. درمقابل بهترین تلاش خود را برای زودتر رساندن کالا به دست شما به کار خواهیم بست.

هزینه حمل بر اساس نحوه تحویل انتخابی، وزن و حجم کالا و مسافت مبدأ تا مقصد محاسبه می شود. با توجه به این که مأمور پست و شرکت های حمل و نقل به نشانی شما مراجعه می کنند، آدرسی را وارد کنید که همواره کسی در آنجا حضور داشته باشد و حتما نام فرد یا افرادی که مجاز به تحویل گرفتن هستند را وارد کنید.

تهران

زودی کالاها را از طریق پیک در محدوده شهر تهران تحویل می دهد. در هنگام سفارش گذاری، آدرسی را وارد کنید که کسی برای تحویل گرفتن سفارش در آن آدرس حضور داشته باشد. نام فرد یا افراد تحویل گیرنده را نیز وارد کنید. در صورتی که کسی در محل حضور نداشته باشد، کالا برگردانده می شود و پس از کسر هزینه حمل باقی مانده وجه پرداختی شما پس داده می شود.